Aby o nás věděly i vaše drahé polovičky

Klubácké serepetičky

Klub se nám úspěšně rozjíždí a je potřeba, aby o nás věděly i vaše drahé polovičky, přátelé a samozřejmě i celé vaše okolí. Proto jsme připravili pár klubáckých serepetiček, aby jsme všichni dali světu najevo, do jak skvělé party patříme.

V první fázi si můžete udělat radost stylovým hrnkem a fešáckým tričkem, další budou následovat. Pro zjednodušení a dodržení legislativy využíváme eshop naší mateřské firmy MOTOMAX. Zde si můžete serepetičky objednat, nechat odeslat, případně i osobně vyzvednout na prodejně. Po domluvě vám je můžu v rámci Jižní Moravy přivézt i osobně. Tuto možnost probereme na telefonu 608 773 200. Výtěžek z prodeje využijeme na provozní náklady při pořádání dalších klubových akcí.  

Snídejte stylově

Není nic lepšího, než když vás drahá polovička ráno probudí dobrou snídaní podtrženou vůní čerstvě uvařené kávy. Pro tyto krásné okamžiky jsme připravili stylový hrnek, ze kterého vám bude chutnat ještě líp. Kupte ho své drahé polovičce, ať může mít každé ráno radost, jak vám kafe chutná. 

Buďte šik

Každého potěší obdivné a svůdné pohledy opačného pohlaví. Proto tady máme fešácké trička pro dámy i pány, ve kterých budete pro své drahé polovičky neodolatelně přitažliví. Máme velikosti od "S" pro ty štíhlé, až po "XXXL" pro ty prostorově výraznější. Objednávejte a dodejte novou jiskru svému stylu.  

Všechny tyhle skvělé serepetičky objednáte poklepáním na příslušný obrázek


Nejen Vánoční akce pro naše členy a příznivce! 

Ve spolupráci s jedním z našich partnerů, firmou Autosol, jsme pro Vás připravili slevu 10% na opravdu kvalitní autokosmetiku pro opečovávání našich miláčků. K dispozici jsou i hezké dárkové sady, které každý veteránista jistě rád najde pod stromečkem. Nákup jednoduše uskutečníte v odkazu níže, do kolonky "Dárky a slevy" napište kód " VETERANI2020 " , sleva se Vám automaticky odečte. A pozor, platí i u již zlevněných produktů! Tak hurá nakupovat, leštit a pucovat. 

https://shop.asalonta.cz/auto--moto-a-cyklo-kosmetika-autosol/