Veteráni v sedle 2020

05.09.2020

Vážení přátelé a příznivci,

srdečně Vás zveme na druhý ročník akce "Veteráni v sedle", sraz veteránů konaný v sobotu 5. září 2020 na motokárové dráze Pánov u Hodonína. Sraz je opět spojený s originální akcí , 12ti hodinovým závodem mopedů - Babett, Stadionů a dalších šlapátkových pohybovátek. Prima zábavu najdou jak děti, tak i dospěláci. Každý, kdo přijede veteránem, autem či motorkou, má samozřejmě na celou akci vstup zdarma. Rádi Vás uvítáme už v pátek, kdy budeme celou akci na místě připravovat. Bude co jíst, bude co pít, zábava bude určitě nesmírná. Přespat můžete v autě, můžete si na místě postavit stan, nebo za svým veteránem přitáhnout i stylový karavan. Místo je na všechno. Jen nám v tomto případě dejte vědět předem, ať s Vámi počítáme (+420 608 773 200). Uvedená možnost ponocování na místě platí samozřejmě až do neděle.

Období, kterým teď procházíme, není lehké a nepřeje podobným akcím. Spousta srazů plánovaných na jarní měsíce se přesune k podzimu, takže v kalendářích bude asi docela plno a každý si vybere to své. Přesto doufáme ve Vaši přízeň, že se spolu v září uvidíme a společně tímto oslavíme návrat života do normálních kolejí. Nechystáme žádnou hogofogo akci, prostě jen super zábavu!

Informace a harmonogram budeme průběžně doplňovat, tak nás sledujte, případně pro dotazy volejte na tel +420 608 773 200. 

1. AKTUALIZACE - ti z Vás, kteří chcete prohnat svůj moped na naší dvanáctihodinovce se můžete přihlásit na oficiálních stránkách závodu www.zavodymopedu.cz

V sekci "Máme za sebou" najdete pro inspiraci i potěšení fotky a videa z minulého ročníku.