Samochvála sice smrdí, ale......

Máme za sebou

I když fungujeme teprve krátce, děláme maximum, aby se vám naše akce líbily. Proto je pro nás velmi důležitá i zpětná reakce účastníků. Za vaše podněty a tipy ke zlepšení budeme velmi rádi. info@veteranimorava.cz 

Veteráni v sedle 2020

Je dobojováno, motory ztichly, zbytky adrenalinu pomalu vyprchají z těla a my si užíváme báječný pocit z krásné akce, která se konala 5. 9. 2020 na motokárové dráze na Pánově u Hodonína. Kombinace 12-ti hodinového závodu Babett spojeného se srazem veteránů se ukázala být  magickou kombinací, kterou kladně hodnotí jak účastníci a závodníci, tak i příchozí diváci. Počasí vyšlo, na trati se bojovalo o každý metr a i přes velkou koncentraci veteránských akcí v okolí, se nám na srazu během dne vystřídalo spoustu hezkých strojů. Těšíme se zase příště!

Psalo se o nás i v médiích

https://www.idnes.cz/brno/zpravy/zavody-babetta-panov-moped-hodonin-vytrvalost.A200905_151752_brno-zpravy_mls?


Vypůjčené video od jednoho u účastníků:

https://www.youtube.com/watch?v=8pwQfgxBjyM

Veteráni v sedle 2019

Velmi povedená akce Moped Fest se konala 14. 9. 2019. Netradiční spojení hudby a 12-ti hodinového závodu Babett spolu s naším setkáním veteránů vytvořilo jedinečný mix zábavy a hezkého podívání. Počasí vyšlo, atmosféra byla perfektní a někteří jsme si užili i bezva spanilou jízdu se zastávkou na zámku v Miloticích. Těšíme se na společné setkání zase při dalších akcích v roce 2020!

Na krásné video ze závodu Babett se můžete podívat na tomto odkazu:

https://www.youtube.com/watch?v=b3e2NcG4fR4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0tn-HTQ6ReDffshskePUwZfGB_C3xHutxF71xVfBZbZ62PfGyUfWCKDVo

Veteráni na hradišti 2019

Máme za sebou úspěšnou akci, která se konala 13. 7. 2019 v Mikulčicích. Počasí si s námi pohrávalo ale nakonec bylo tak hodné, že celá akce proběhla bez deště. Spanilá jízda, která byla mírně poupravená díky počasí v předchozích dnech tak nakonec byla příjemná a všichni jsme si ji užili. Přijeli veteráni i z dálky, přijeli krásné stroje a těšíme se až se na další akci zase uvidíme.