Nebereme to vážně, ale srdcem

Kdo jsme? 

Jsme úplně nový veterán klub VETERÁNI MORAVA. A jaký máme cíl? Vytvořit velkou komunitu lidí, kteří si budou pomáhat, radit a podporovat tento koníček. Budou pořádat srazy, vyjížďky, zábavu a dál šířit krásu veteránů. Motorky, auta, kola, .... všechno co je spojené se starou krásou .... Je nám jedno, jestli k nám "přijedeš" na Babettě nebo v Bugatti Royale, důležité pro nás je, jak to cítíš v sobě. Uvítáme veterány všech typů, značek a stáří, též majitele opečovávaných youngtimerů, prostě všechny srdcaře, kteří hoří nadšením pro své staré plechové miláčky. 

Pojď se stát klubákem!

Co by to bylo za klub kde nejsou klubáci ...... Členství klubu je zdarma, pouze samotná registrace a vystavení klubové karty obnáší drobný poplatek na pokrytí nákladů s tím spojených. Členstvím v klubu ti nevznikají žádné povinnosti ani závazky. Nechceme dělat žádné povinné setkání, schůze, povinnou pomoc na srazech. Vše je dobrovolné, na možnostech a zvážení členů. Za pomoc na akcích budeme samozřejmě rádi. Jak se bude počet klubáků zvyšovat, plánujeme pro tebe výhody, které si společně domluvíme u našich partnerů. Slevy na díly, oblečení, vstup na akce a spoustu dalších věcí.... pojďme společně udržet krásné stroje a psát další historii.

 Co pro to musíš udělat? Pojď se zaregistrovat na tomto odkazu:  https://forms.gle/9ABFLVGPKyzoDZcg9  

Případně si stáhni a vyplň tento registrační formulář, a pošli nám jej i s tvojí fotografií na e-mail: info@veteranimorava.cz