Když se žádná akce v okolí nekoná

Tipy na výlet

Když se žádná akce v okolí nekoná, možná rádi vezmete svého miláčka a vyrazíte se podívat na nějaké  zajímavé místo. Máme pro vás pár osobně prověřených tipů. 

 Veteran Arena Olomouc

Úžasná kolekce domácích i zahraničních automobilů a motocyklů. Velmi málo vídané vozy Wikov a Zetka. Víte co? Ani se mi odtud nechtělo domů. :)

www.veteranarena.cz 

Muzeum motorismu Znojmo

Krásné muzeum plné skvělých exponátů od aut, přes motorky, kola, traktory, kočárky, oblečení a hračky, až po stíhačku. 

          https://muzeum-motorismu.cz

Muzeum motocyklů Lesná u Znojma

Cestou ze Znojma můžete zavítat do stylové restaurace spojené s muzeem motocyklů a automobilů. Oběd tam byl vynikající a prostředí skvělé.

www.veteransalon.cz 

Technické muzeum Brno

Velmi hezká expozice Brněnského muzea od středověku až po nedávnou současnost. Své si zde najdou dámy i pánové bez rozdílu věku. 

www.technicalmuseum.cz 

Zámek Milotice

Krásný barokní zámek Milotice s nádherně zdobenými interiéry a malebnou zahradou je vynikajícím tipem pro výlet spojený s procházkou za slunečného dne. 


www.zamekmilotice.cz  

Jeskyně Na Turoldu Mikulov

Jeskyně na Blanensku zná asi každý, ale víte, že jeskyně se nacházejí i v Mikulově? Nebudu prozrazovat víc, zajeďte si tam, je to skvělý zážitek.

https://www.caves.cz/jeskyne/jeskyne-na-turoldu

Moto veteran muzeum Uherský Ostroh

 Úžasné nově otevřené muzeum nabídne krásný výlet do časů minulých. Expozice zahrnuje nejen staré stroje, ale i pohled na plno dobových drobností a nostalgický pohled na prvorepublikový koloniál. 

www.muzeum-ostroh.cz

Muzeum dopravy v Bratislavě

Menší muzeum, ale velmi příjemná expozice se spoustou zajímavých exponátů, včetně nerealizovaných prototypů nástupců Škody 1203. 

https://www.stm-ke.sk/index.php/sk/pobocky-2/muzeum-dopravy-v-bratislave

Skanzen Strážnice

Zajímavý výlet do historie naší krásné Jižní Moravy. Navštívíte obydlí našich předků, dozvíte se jak žili, jaké udržovali tradice, jak hospodařili a spoustu dalšího. Za hezkého počasí tento areál rozhodně stojí za návštěvu.

www.skanzenstraznice.cz